RedKill
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

RedKill


 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|

O propunere .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos
AutorMesaj
TrueStory
TrueStory
<


Admin
Rank: Admin
Mesaje : 3
Puncte : 11
O propunere . Empty
MesajSubiect: O propunere . O propunere . EmptySam Iun 07, 2014 5:28 pm

Am si eu o propunere.. pentru server.


Ar fi mai distractiv daca sa-r baga niste melodii.. Exemplu : cand un admin spune pa sa cante o melodie gen . Te pup papa sau .. O propunere . 1567323663? .
sau cand zici Redkill sa cante o alta melodie.. la fie care admin cate o piesa in parte. O propunere . 4195862264 . eu zic ca ar fi mai amuzant si mai frumos.

Si inca o propunere ar fi sa nu se mai iei admin asa de unsor mai laes celor sub 14 ani.. ( excepti donatorilor )
si imi pare rau ca nu va pot ajuta cu pluginu.. chiar nu-l stiu .. [ Astept pro sau contra ] pana la urma fie care cu parerea lui.
Sus In jos
Vizitator
Anonymous
<


Rank: Vizitator
O propunere . Empty
MesajSubiect: Re: O propunere . O propunere . EmptySam Iun 07, 2014 5:33 pm

TrueStory a scris:
Am si eu o propunere.. pentru server.


Ar fi mai distractiv daca sa-r baga niste melodii.. Exemplu : cand un admin spune pa sa cante o melodie gen . Te pup papa sau .. O propunere . 1567323663? .
sau cand zici Redkill sa cante o alta melodie.. la fie care admin cate o piesa in parte. O propunere . 4195862264. eu zic ca ar fi mai amuzant si mai frumos.

Si inca o propunere ar fi sa nu se mai iei admin asa de unsor mai laes celor sub 14 ani.. ( excepti donatorilor )
si imi pare rau ca nu va pot ajuta cu pluginu.. chiar nu-l stiu .. [ Astept pro sau contra ] pana la urma fie care cu parerea lui.

Fainut  O propunere . 4195862264
Sus In jos
Redkill
Redkill
<


Fondator
Rank: Fondator
Mesaje : 37
Puncte : 44
O propunere . Empty
MesajSubiect: Re: O propunere . O propunere . EmptySam Iun 07, 2014 7:12 pm

e fainut dar ingreuneaza sv :-)
Sus In jos
Vizitator
Anonymous
<


Rank: Vizitator
O propunere . Empty
MesajSubiect: Re: O propunere . O propunere . EmptySam Iun 07, 2014 11:41 pm

Facut
Pe viitor propune AICI
:tc:
Sus In jos
Continut sponsorizat
<


Rank:
O propunere . Empty
MesajSubiect: Re: O propunere . O propunere . Empty

Sus In jos

O propunere .

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
RedKill :: Zona Administrativa :: Propuneri & sugestii-